Віддалена комп'ютерна допомога у Києві

Як відомо, сучасна комп'ютерна техніка ламається набагато частіше, ніж старі вироби. Також виробник може навмисно закладати у вироби виробничі дефекти, через які техніка виходить з ладу через певний час. Крім того, пошкодити техніку можуть віруси та інші шкідливі програми.

Ці фактори не залежать від користувача. Але також сам користувач через неакуратне поводження може забруднити комп'ютер або пошкодити його іншим способом, що призведе до виходу з ладу.

Віддалена комп'ютерна допомога у Києві

Віддалена комп'ютерна допомога у Києві

Що таке віддалена комп'ютерна допомога - це підключення до вашого комп'ютера або ноутбука віддаленим способом за допомогою спеціального програмного забезпечення через Інтернет. До обсягу робіт входить:

  • перевірка актуальності програм, антивірусних баз, оновлень системи;
  • віддалена техпідтримка при дрібних порушеннях роботи системи, програм, комп'ютерного обладнання та оргтехніки;
  • аварійний ремонт за потреби;
  • індивідуальна консультація; щодо роботи комп'ютера та програм.

Індивідуальна телефонна консультація

Діагностика та виправлення нестабільної роботикомп'ютера, помилок у роботі системи, програм

Встановлення, налаштування, перевстановлення програм

Оновлення антивірусу та інших програм, встановлення захисту від реклами

Налаштування принтера, сканера, БФП, виправлення програмних несправностей з оргтехнікою

Розмежування прав доступу до мережі, створення та редагування облікових записів

Навіть при дбайливому використанні комп'ютера, незалежно від досвіду та акуратності користувача, можуть виникати проблеми.

Організаціям буває витратно тримати в штаті системного адміністратора, а вдома немає можливості приїхати майстру або проблему потрібно вирішити оперативно швидко.

Фахівці компанії Гепардтехносервіс можуть віддалено підключитися до Вашого комп'ютера і оперативно усунути проблеми, що виникли.

Як здійснюється віддалена підтримка користувачів:

Підтримка постійних клієнтів, повторний виїзд та віддалена робота.

  • Ми цінуємо Ваш час і намагатимемося провести роботи відразу ж, як тільки Ви зателефонували, використовуючи програми віддаленого доступу. При цьому ціни будуть значно нижчими, ніж при першому зверненні
  • Щойно ми усуваємо проблему з комп'ютером у Вас вдома - обов'язково встановлюємо програму для віддаленого доступу. Як тільки виникає проблема - ви можете нам зателефонувати. Ми усуваємо неполадки дистанційно.
  • Щойно виникає проблема з комп'ютером - Ви зв'язуйтесь з нами. Необов'язково розбиратися на комп'ютерах, щоб переказати суть завдання - ми самі все побачимо віддалено через Інтернет. Проблема вирішується нашими спеціалістами за допомогою програми віддаленого доступу. Ми усуваємо проблеми дистанційно або розповідаємо вам, що і як потрібно зробити, проводимо консультації.
  • Оплата можлива на картку через Приват24.

Завантажити програму Teamviewer можна за цим посиланням: завантажити


Вартість та умови надання віддаленої комп'ютерної допомоги можна дізнатися за телефонами:

Мы ремонтируем


Ремонтуємо техніку