Виїздний ремонт струменевих та лазерних принтерів, БФП


Ремонт принтерів

Принтери стрімко увійшли в життя людини і сьогодні досить важко уявити побут без цієї оргтехніки. У кожному офісі та будинку є такий апарат, здатний роздрукувати документ, фото чи графік.

У зв'язку з тим, що БФП використовуються практично безперервно, деякі деталі можуть незабаром зноситися або в картриджі закінчиться фарба. Тому потрібно звернутися до спеціалізованого центру для того, щоб провести ремонт принтерів.

Наша компанія спеціалізується на заправці картриджів, ремонті БФП та проведенні діагностики друкарського обладнання. Для безперебійної та якісної роботи необхідно систематично звертатися до сервісного центру для проведення профілактичних заходів.

Наша компанія здійснює такі види ремонтних робіт:

 • Профілактичне обслуговування;
 • Заправка картриджів;
 • Ремонтні роботи;
 • Діагностику на виявлення несправностей;
 • Заміну деталей, що вийшли з ладу;
 • Тестування обладнання;
 • Налаштування всіх вузлів в апараті.

Фахівці виконують всі маніпуляції з обладнанням у найкоротші терміни. За фактом виконання ремонту на виконані операції видається гарантія. Наші майстри здійснюють як складний, так і дрібний ремонт принтерів Epson, Canon, HP, профілактичний огляд та заправку картриджів з виїздом на адресу клієнта.

Всі види ремонту принтерів у Києві можна розділити на три основні типи: простий, середній та складний.

Простий ремонт

Простий ремонт полягає у виправленні відхилень у роботі обладнання. Це можуть бути такі несправності оргтехніки:

 • Неможливість захоплення паперу;
 • Захоплення великої кількості аркушів за один раз;
 • Заміна паперу під час друкування з лотка;
 • Видача помилки про застрягання паперу, за фактичної його відсутності;
 • Наявність чорних смуг на друкованому аркуші.

Такі поломки виправляються професіоналом досить легко та за короткий проміжок часу. Для усунення потрібно провести очищення оптотронів, відновити ролик подачі паперу або повністю замінити муфту, ролик, майданчик подачі паперу та інші деталі відсіку принтера.

Ремонт середньої складності

У деяких випадках ремонт принтерів та БФП доведеться провести з більш глибоким втручанням у конструкцію обладнання. Це буде потрібно, якщо апарати виявляють такі ознаки виходу з ладу як:

 • Зам'яття паперу при виході з картриджа;
 • Зам'яття паперу під час проходження вузла закріплення;
 • Освіта на аркуші чітких світлих смуг;
 • Видача чорного або білого листа;
 • Сигнал про помилку в блоці закріплення;
 • Помилка, що сигналізує про відсутність картриджа або тонера в ньому, під час встановлення та повного заправлення останнього, а також його справності;
 • Устаткування не включається або видає різні помилки при включенні.

У таких випадках виправити периферію для друку допоможе заміна фотобарабану, ракелю, а також ролика заряду (коротрону). У деяких випадках необхідно провести заміну або інсталяцію девелопера, а також інших складних вузлів в апараті.

Найчастіше можна уникнути ремонтних робіт будь-якої складності, для цього необхідно своєчасно проводити профілактичне обслуговування обладнання.

Складний ремонт

У найгіршому випадку ваш принтер може вийти з ладу при поломці електроніки. Такий ремонт принтерів, як правило, виходить дорого, але все ж таки економічніше ніж купівля нового БФП.

Профілактика

У профілактичному обслуговуванні потребує кожен апарат. У процесі таких робіт проводиться сервісне чищення апаратури у всіх вузлах, мастило всіх деталей, що рухаються, а також налаштування принтера на коректну роботу. Для того щоб отримати якісні послуги з ремонту та обслуговування вашого принтера необхідно звернутися до нашого центру. Фахівці в короткий термін проведуть діагностику, ремонт БФП, а також повне сервісне обслуговування.

Якщо ваш принтер працює справно, але в ньому закінчується фарба або тонер, потрібно замінити картридж. Це досить витратне оновлення, адже оригінальна касета із фарбами коштує близько половини ціни всього друкарського апарату. Для економії ми рекомендуємо проводити повторне заправлення картриджів оригінальними тонерами або фарбами у нашому центрі. Незалежно від типу пристрою всі маніпуляції проводяться професійними фахівцями на виїзді. Така послуга заощадить ваш дорогоцінний час, до того ж, весь процес займає до 15 хвилин.

У деяких випадках, крім заливки нового тонера, потрібно замінити або перепрошити чіп картриджа. Це особлива смарт-картка, яка встановлена ​​в корпусі касети, вона потрібна для контролю кількості фарби в принтері. При цьому, коли тонер відпрацьований, деталь блокує можливість повторних завантажень фарби, і для скасування такого блокування, чіп замінюють або перепрограмують. Вартість заправки картриджа зі смарт картою виходить трохи дорожче, але все ж таки економічніше ніж купівля нової друкованої касети. Вибираючи нашу компанію, ви робите правильний вибір. Ми працюємо з високим професіоналізмом та турбуємося про благополуччя наших клієнтів.

Досвід та професійні якості інженерів "Гепард Техносервіс" дозволяють нам пропонувати справедливі ціни на ремонт принтерів та технічне обслуговування друкарської техніки, а також давати гарантію на виконані роботи. Крім цього, ми ручаємося за те, що послуги будуть надані на високому рівні і точно у встановлений термін. Наша компанія забезпечує максимальну прозорість у роботі із замовниками і не бере жодних додаткових прихованих платежів. Ця чесність щодо обслуговування оргтехніки вже була оцінена багатьма великими компаніями та державними установами. Інженери компанії “Гепард Техносервіс” не рекомендують Вам робити ремонт принтерів своїми силами, оскільки дії з механізмами, не засновані на певних професійних знаннях, швидше за все, призведуть до додаткових неполадок, що збільшує вартість ремонту в 2 рази від початкової ціни.


Ремонт лазерних принтерів

Не можна сказати, що ремонт лазерних принтерів є досить простим та дешевим. Але саме таке враження може скластися через те, що сьогодні подібні послуги надають практично всі компанії та приватні майстри.

Найчастішими причинами поломки такої техніки є вихід із ладу термоплівки, барабана, картриджа з тонером або механічних вузлів подачі паперу. В останньому випадку часто спостерігається тріск при роботі техніки, захоплення кількох аркушів або їх зажовування.

При виході з ладу елементів печі, термоплівки, тефлонового та притискного валу спостерігається зажовування паперу в печі, погане запікання тонера та хрускіт (у випадку з термоплівкою). Також часто виходить з ладу температурний датчик у печі, однією з причин може бути його забруднення. Якщо апарат при спробі друку не захоплює папір або при захваті зажовує його, це свідчить про зношеність ролика захвату та гальмівного майданчика, в такому разі необхідна заміна цих елементів. У разі захоплення паперу та зажовування його це може означати про потрапляння до Вашого апарату стороннього предмета. Про несправність картриджа свідчить тріск при друку, висипання з нього тонера і неякісний друк, наприклад по краях листа чорна смуга (тонер, що запікся). У всіх цих випадках потрібне кваліфіковане втручання спеціаліста, самостійний ремонт зазвичай призводить до погіршення ситуації та збільшення вартості подальшого ремонту.

ремонт лазерних принтерів

Приклад розриву термоплівки в печі лазерного принтера, в такій ситуації потрібна заміна плівки та притискного валу.

ремонт лазерних принтерів

Співвідношення ціни та якості

Щоб правильно оцінити вартість послуги «Ремонт принтерів» у Києві та передмісті, Вам необхідно не просто порівняти ціни від різних організацій, але й зрозуміти, що найдешевший рівень пропозицій на цьому ринку – це «умільці», які заробляють, перш за все, на Вас. Справа ще й у тому, що будь-яка поважаюча себе компанія, яка розбирається у своїй справі, ніколи не буде працювати собі в мінус і робити якісний результат за копійки, встановлюючи ціну нижче середньоринкової. Найдешевші пропозиції створюються спеціально для залучення величезного потоку клієнтів, не гарантуючи при цьому ні швидкості, не якості виконання – тільки дохід компанії з технічного обслуговування друкарської техніки.

Довіряйте свою оргтехніку на технічне обслуговування тільки висококваліфікованим майстрам, які вміють не просто виявити причину поломки, а й негайно виправити її.


Етапи обслуговування та ремонту принтера

Етапи обслуговування та ремонту Вашого принтера не такі складні, як здається з самого початку. Початкова діагностика несправностей проводиться інженером по телефону, після чого він приїжджає самостійно до Вашого офісу та здійснює повноцінний огляд пристрою. Коли причина поломки буде встановлена, майстер здійснить розрахунок вартості ремонту принтера (або будь-якого іншого офісного обладнання) і озвучить остаточну ціну. Якщо сума Вас повністю влаштує, то інженер приступить до процесу ремонту. Команда “Гепард Техносервіс” має достатній досвід для того, щоб у той же день поставити 100% діагноз проблеми, не забираючи принтер на діагностику в сервісний центр.

Компанія “Гепард Техносервіс” , при зверненні за телефоном +38(063)982-00-79, надасть безкоштовну консультацію, оперативну допомогу та якісно відремонтує принтерів у Києві за найприйнятнішими цінами. >


Ремонт струменевих принтерів Canon (Кенон)

Принтери Canon (Кенон) схожі на вироби HP, тому проблеми ремонту струменевих принтерів Canon (Кенон) та HP вирішуються аналогічно. Виняток - скидання абсорбера. Наприклад, у HP його немає, а Canon (Кенон) приховує процедуру скидання від користувачів.

Ремонт струменевих принтерів Canon

Також зустрічається і перегрів голівки, коли чорнило закінчується.

У голівки нерідко виникає накип, який проявляється у закупорці дюз та неякісного друку.

Іноді в принтері Canon (наприклад, MG5340, MG5240, MP510) немає одного або декількох кольорів, причому друк припиняється відразу. Справа в ненадійній схемі основної плати або друкувальної голівки, яку в цьому випадку потрібно замінити на нову. Але спочатку потрібно спробувати чистку друкувальної голівки Canon (Кенон), можливо навіть з частковим розбиранням. За слабкого засмічення голівку краще не розбирати.

Якщо принтер Canon (Кенон) не бачить картридж, то плати зчитування даних із чіпів картриджів залиті чорнилом.

Зам'яття паперу в струменевих принтерах та БФП Canon (Кенон) за відсутності паперу можливе за:

 • Несправності вузла паркування
 • Засохле чорнило у вузлі паркування
 • Поломка датчиків паперу
 • Наявність сторонніх предметів у тракті.
 • Помилка перемикання режимів C000 може бути викликана несправністю вузла обслуговування, сторонніми предметами, забрудненістю вузла.
 • Помилка 5400 (перегрів принтера) можлива через звичайне окислення шлейфу в каретці.

Скидання лічильника абсорбера в принтерах Canon (Кенон)

 • Помилка 5B00 або 5B01 — це переповнення лічильника абсорбера (що вбирає прокладки). Помилка не завжди вирішується процедурою «скидання памперсу». Якщо принтер не входить у сервісний режим, програмного рішення немає. Тоді вирішуємо проблему перепрошивкою BIOS.
 • Помилка B200 у принтерах Canon (Кенон) найчастіше означає несправність голівки. Але, перш ніж викидати принтер, спробуйте почистити контакти, промити голівку, замінити блок живлення.
 • Ще одна типова несправність струменевих принтерів Canon (Кенон) — БФП не включається. Це найгірша поломка, тому що вона означає несправність голівки або основної плати або обох разом.
 • Canon (Кенон) дозволяє друкувати при закінченому картриджі в деяких моделях, наприклад, натиснувши та утримуючи «відновити».

Ремонт струменевих БФП/принтерів Epson (Епсон)

Ремонт струменевих принтерів Epson

Струменеві принтери Epson (Епсон) стали дуже популярні в силу їх відносно невисокої вартості та відносно невисокої ціни на витратні матеріали. Наприклад, струменеві принтери Еpson (Епсон) серії Xp (Home premium) призначені для домашнього користування. Але їх часто використовують в офісах і дають на них велике навантаження, плюс до цього використовують неоригінальні чорнила, як правило, невисокої якості і через це принтер Еpson (Епсон) швидше виходить з ладу або часто друкують на ньому мало і рідко, що теж погано для цих принтерів, тому що чорнило має властивість висихати, принтер виходить з ладу і потрібен його кваліфікований ремонт. Самостійний ремонт часто ні до чого хорошого не призводить, тому що потрібні спеціальні навички. Для офісів існує БФП Еpson (Епсон), серії Work Force, формату А4 та А3, вони краще справляються з навантаженнями, але як і моделі HP вони також іноді ламаються. У майстрів Гепард-Техносервіс є великий досвід у ремонті струменевих принтерів Еpson (Епсон) і всі необхідні деталі для них та обладнання. Мабуть, найчастіша проблема у струменевих принтерах це засихання друкувальної голови.

Для офісів існує МФУ Еpson (Епсон), серії Work Force, формату А4 та А3, вони краще справляються з навантаженнями, але як і моделі HP вони також іноді ламаються.

Ще одна істотна нестача струменевих принтерів Epson (Епсон) — блокування, якщо закінчився хоча б один картридж. Щоб обійти це, китайці випускають ПЗК (картриджі, що перезаправляються) і СНПЧ (системи безперервної подачі чорнила). Деякі струменеві моделі принтерів та БФП Epson серії L мають вбудовану СНПЧ зі своїми проблемами. Але СНПЧ сторонніх виробників створюють ще більше проблем для користувачів принтерів Epson.

Основні несправності струменевих принтерів Epson (Епсон):

 • переповнення абсорбера (приклад переповнення та виведення відпрацьованих чорнил назовні)
 • фатальні помилки
 • папір не проходить,
 • зминання паперу ‎
 • поганий друк,
 • смужить,
 • потрібне чищення головки
 • двоїться зображення
 • принтер не бачить картридж і друкує порожні аркуші
 • не включається.

Скидання абсорбера (памперса) у принтерах та БФП Еpson (Eпсон)

Якщо Ваш пристрій видає помилку "Е-11", або пише "Термін служби вбираючої прокладки/подушки принтера закінчується. Зверніться до сервісного центру." Значить прийшов час проводити ремонт пристрою.

Скидання абсорбера (памперса) в пристроях Epson виконується програмно спеціальними платними або безкоштовними програмами, наприклад, "Print help" (Прінт Хелп) або Service Adjustment (Сервіс Аджусмент), а у деяких моделях принтерів та БФП Ерson (Епсон) спеціальним програматором.

Після програмного скидання "памперса" обов'язково не забувайте замінити/почистити або зробити злив для відпрацьованих чорнил у Вашому пристрої. Якщо бункер відпрацювання чорнила майже повний, і Ви не очистите його від відпрацювання, то незабаром весь цей вміст опиниться у Вас на столі, на підлозі та зіпсує меблі і все навколо себе. У запущених випадках якщо Ви зробили програмне скидання "памперсу" і не очистили бункер від вмісту, то через певний час Ваш апарат починає заливати відпрацюванням, а це в свою чергу призводить до додаткових поломок Вашого пристрою. Часто буває якщо у Вашому апараті засохла друкуюча голова або в неї потрапило повітря, то користувач починає робити велику кількість очищень друкуючої голівки, а це безпосередньо впливає на лічильник абсорбера (памперса) та його фізичний вміст. І в цьому випадку принтер блокується і часто починає текти.

Фахівці Гепард Техносервіс виконують на виїзді до замовника кваліфіковані роботи зі скидання абсорбера (памперса) та його фізичного чищення від відпрацювання, чищення пристрою у разі його затоки, за бажанням користувача робимо подальше зливання відпрацювання у спеціальний резервуар.

Скидання лічильника абсорбера(памперса) в Еpson L7180 з допомогою програматора

Скидання лічильника абсорбера(памперса) в Еpson L7180 з допомогою програматора

Заміна бункера відпрацювання (памперса) у принтері, БФП Epson

Заміна бункера відпрацювання (памперса) у принтері, БФП Epson

Приклад зливу відпрацьованих чорнил в принтері, БФП, Еpson

Приклад зливу відпрацьованих чорнил в принтері, БФП, Еpson


Ремонт струменевих БФП Brother

ремонт лазерних принтерів

Струменеві принтери Brother друкують за п'єзоелектричною технологією, такою ж, як у Epson. Особливо популярні в Україні струменеві БФП Brother A3 формату з двостороннім друком та WiFi.

Ремонт струменевих принтерів Brother в основному крутиться навколо кількох несправностей: ремонт датчиків картриджів (принтер не бачить картридж), чищення друкувальної головки, застрягання паперу.

Особливості ремонту Brother БФП: чистити головку складно, тому що немає штуцерів і складно знімається; запчастин дуже мало. Ремонт струменевих Brother має особливості — система розпізнавання картриджів має безліч оптичних датчиків, які регулярно ламаються.

Картриджі Brother можна заправляти, за винятком останніх моделей із чіпами. Ціни на заправку картриджів Brother тут.


Проблеми з ПЗК та СБПЧ

Немало проблем струменевим принтерам створюють погані ПЗК та СБПЧ. ПЗК - це Пере Заправляємі Картриджі. СБПЧ - Система безперервної подачі Чорнил. Наприклад, використання СБПЧ і картриджів неякісних виробників, що перезаправляються, різко підвищує ризик появи несправності в принтері. Дуже низька якість продукції цих фірм.

ПЗК мають 2 отвори зверху - один для заправки, який заткнуте гумовою затичкою, та один вентиляційний.

Якщо чорнило в картриджі закінчується, відкриваємо затичку, заливаємо чорнило і закриваємо його. Обнулення чіпа картриджа зазвичай відбувається при зворотному встановленні.

У баки СБПЧ заправляється відразу багато чорнила, а замість картриджів вставляються невеликі демпфери.

Встановлення та ремонт СБПЧ

Сервіс центр Гепард-техносервіс виконує послуги по встановленню та ремонту С.Б.П.Ч. Ця система дійсно дуже економна і зручна, але є але далеко не на всі апарати її можна встановлювати. Є принтери наприклад дуже бюджетного класу Canon (Кенон) або НР наприклад, БФП Саnon Е404 або Е414 які дуже погано дружать із СБПЧ. Апарати фірми Еpson працюють з цією системою досить непогано, це моделі серії Ерson Xp, є також БФП Canon більш старих моделей, наприклад Canon (Кенон) Mp, які добре дружать із СБПЧ. Так що перед тим як купувати пристрій з метою встановити на нього СБПЧ рекомендується хоча б подзвонити в сервісний центр і поцікавитися, чи дана модель працюватиме з цією системою чи ні, тому що продавці в магазинах не завжди бувають компетентні в таких питаннях. Встановлення СБПЧ це складне завдання, тому потребує особливих знань. Якщо у Вас невеликий обсяг друку, то використання системи не рекомендується, вона буде частіше засихати та виходити з ладу, в таких випадках рекомендується використовувати ПЗК.

Встановлення на принтер, БФП Epson СБПЧ

СБПЧ зручна, але приводить до додаткових проблем. Якщо рівень чорнила в баках нижче рівня голівки, виникає зворотний тиск. Саме зворотний тиск викликає купу проблем у принтерах із СБПЧ.

Проблеми через ПЗК у струменевих принтерах HP і Canon (Кенон): зникають кольори, змішуються кольори, принтер полосить.

Несправності принтерів Brother, якщо стоїть ПЗК: демпфери течуть і виводять із ладу оптичні датчики картриджів. Принтер не працює.

Проблеми через ПЗК у принтерах Epson (Епсон): картриджі регулярно не впізнаються, тому що дуже багато бракованих чіпів.

Поганий друк у принтерах Epson (Епсон) через СБПЧ: пропадання кольорів, пропуски, а також підсмоктування повітря головкою.

Приклади встановлення СБПЧ на БПФ EPSON (Епсон) та Сanon (Кенон)

Встановлення на принтер, БФП Canon CБПЧ
Приклад встановлення СБПЧ на принтер, БФП Epson
Встановлення СБПЧ на прикладі принтера (БФП) Epson PX 045A

Ми ремонтуємо на виїзді у замовника такі моделі струменевих принтерів та БФП Epson

Еpson L series

Ремонт Еpson L series

Еpson M series

Ремонт Еpson M series

Epson XP series

Ремонт Epson XP series

Epson WF series

Ремонт Epson WF series

Моделі струменевих принтерів Canon

Canon G series

Ремонт Canon G series

Canon MP series

Ремонт Canon MP series

Canon E series

Ремонт Canon E series

Canon MG series

Ремонт Canon MG series

Canon TS series

Ремонт Canon TS series

Canon GX series

Ремонт Canon GX series

Саnon GM series

Ремонт Саnon GM series

Модели HP

HP-INK TANK

Ремонт принтерів, БФП HP ink tank

Та багато інших, телефонуйте дізнавайтеся, проконсультуємо.


Вартість та терміни ремонту лазерних та струменевих принтерів у Києві можна дізнатися за телефонами:


Надаємо послуги з ремонту струменевих та лазерних принтерів у таких районах Києва:

 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Печерську
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Оболоні
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Харківському масиві
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Троєщині
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Лівобережній
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Теремках
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Святошино
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Нивках
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Борщагівці
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Виноградарі
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Дарниці
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Позняках
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Академмістечку
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Новобіличах
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Березняках
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Осокорках
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Лук'янівці
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП Жуляни
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП метро Вокзальна
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП Політехнічний інститут
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП метро Університет
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП Шулявка
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Голосіївському
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Воскресенці
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Райдужному
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Хрещатику
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Лук'янівці
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП на Лісовому масиві
 • виїздний ремонт струменевих, лазерних принтерів та БФП у передмістях Києва (Боярка, Вишневе, Ірпінь, Вишгород, Гатне, Софіївська Борщагівка, Пуща-Водиця, Бровари, Новосілки)

Мы ремонтируем


Ремонтуємо техніку