Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Ремонт комп'ютерів

Ноутбук, стаціонарний комп'ютер чи будь-яка інша техніка має свій робочий ресурс. Крім того, на стабільність та якість роботи таких складних систем впливає маса факторів від правильності та своєчасності періодичного обслуговування до деяких нюансів експлуатації.

Тому неполадки в роботі домашнього або офісного ПК неминучі та їхня поява - питання часу. Усі несправності, залежно від причини виникнення, поділяються на два типи: апаратні та програмні. Перші виникають внаслідок порушення роботи фізичних компонентів системи (жорсткого диска, блоку живлення, відеокарти та іншого), а другі через порушення у роботі програмного забезпечення.

Апаратні несправності

Поломки функціональних компонентів системи відбуваються внаслідок фізичних пошкоджень, вичерпаного ресурсу або неправильного обслуговування. На роботі комп'ютера вони відображаються по-різному. У найбільш складних випадках поломка призводить до повного виходу з системи всієї системи.

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Специфіка робочого режиму призводить до того, що найчастіше ламаються жорсткі диски. Зважаючи на те, що дані операційної системи записані на них, у такому випадку комп'ютер стає непридатним до заміни модуля та переустановки ОС.

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Про такі проблеми говорить миготливий курсор на чорному екрані після включення або повідомлення виду: «ntldr is missing» і подібні.

Поломка жорсткого диску

Друге місце за кількістю несправностей займає блок живлення. Часто конденсатори на його платі стають непридатними. Неробочі конденсатори можна визначити на вигляд – вони здуті у верхній частині.

Ремонт блока живлення стаціонарного комп'ютера

На непрацюючий блок живлення вказує відсутність реакції комп'ютера на спроби ввімкнення. Справа може бути не тільки в цьому вузлі системи, але при нормальному стані мережевого шнура і розетки винен блок живлення.

Діагностика блока живлення стаціонарного комп'ютера

Діагностика блоку живлення стаціонарного комп'ютера на працездатність

Програмні проблеми

Робота комп'ютера керується складним комплексом програмного забезпечення. Тому в тому, що в процесі експлуатації виникають помилки програмного характеру, немає нічого дивного. Особливо враховуючи, що програмне забезпечення не завжди змінюється і залишає сліди своєї діяльності.

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Лідирують у списку різні віруси та інші шкідливі програми, які потрапляють в систему ззовні через інтернет, знімні носії інформації або інші пристрої з вбудованою пам'яттю.

Уповільнена робота програм, «глюки», «вильоти» та інші проблеми з продуктивністю системи однаково можуть бути наслідком дій вірусів, великої кількості непотрібних даних або високих системних вимог програм.

Всі встановлювані, неправильно видалені та виконувані на комп'ютері програми та файли, що переміщуються залишають після себе невеликі «шматочки» даних. Чим більше цих "кусочків", тим сильніше вони позначаються на продуктивності в цілому. Крім того, операційна система не позбавлена ​​внутрішніх помилок, які можуть виявлятися тільки в певних умовах.

Так чи інакше, будь-яка несправність у роботі комп'ютера – привід звернутися до фахівців з ремонту. Попереднє діагностування дозволить визначити лише кращі дії - виїзд співробітника або передачу комп'ютера на ремонт.


Ремонт ноутбуків

Засмічена система охолодження

Це основна причина поломок ноутбуків. Бруд, пил та інші непотрібності в системі охолодження материнської плати призводять до перегріву важливих компонентів системи: південного та північного мостів, центрального процесора та відеокарти. Наслідки зневаги до періодичного чищення різноманітні.

Перша ознака сильного засмічення - висока температура корпусу на місці розташування згаданих ключових вузлів. Стабільність роботи системи може зберігатися колишньому рівні. Несправності помітні лише під час запуску ресурсомістких програм. На наступній стадії комп'ютер може самостійно перезавантажуватись і навіть вимикатися. Якщо на це не звертати уваги, ноутбук у результаті просто перестане вмикатися.

засмічення системи охолодження
засмічення системи охолодження
засмічення системи охолодження

Чищення ноутбука

Вихід з ладу батареї

Дуже мало користувачів дотримуються рекомендацій щодо правильного використання батареї ноутбука. В результаті через певний час з моменту покупки вона остаточно перестає працювати.

Заміна елементів живлення та контролера в акумуляторі ноутбука

Відремонтувати батарею можна, але завжди. У деяких ситуаціях допомагає заміна контролера, в інших – «банок» елемента живлення. Ремонтопридатність батареї – хороший знак, адже описані вище процедури зазвичай дешевші за покупку нового елемента живлення.

Пролиті напої

Друга за «популярністю» проблема полягає у напоях, пролитих на пристрій. Тут мобільність грає з ним злий жарт. Головне після потрапляння на клавіатуру рідини негайно відключити живлення та вийняти батарею. Після цього одразу нести в майстерню для чищення.

Ноутбук після залиття напоями

Включати залитий ноутбук не потрібно навіть після того, як він просох. Це призведе до прискорення процесів окислення на контактах та в інших важливих місцях, що може призвести до біди великих масштабів.

Приклад ремонту ноутбука після залиття

ремонт комп'ютера після залиття
ремонт комп'ютера після залиття
ремонт комп'ютера після залиття
ремонт комп'ютера після залиття

Проблеми з екраном

Екран, або точніше – матриця, ноутбука одне з найуразливіших його місць. Це досить тендітна структура, яку легко пошкодити. Але крім механічних пошкоджень вона схильна і до природного зносу під час експлуатації. Тому, як правило, поломка матриці веде до заміни.

Поломка матриці ноутбука

З іншого боку, неполадка може ховатися в інверторі матриці. Це спеціальна плата, яка змінює параметри струму так, щоб екран міг працювати нормально. Якщо проблема пов'язана з ним, то вистачить його заміни. Таким чином, якщо пристрій увімкнеться нормально, всі системні звуки відтворюються, а зображення немає або воно спотворене, слід змінювати матрицю.

Несправності периферійних пристроїв

Будь-який компонент системи, будь то планки оперативної пам'яті, жорсткий диск або привід може стати непридатним. Причиною проблем можуть бути як зазначені вище обставини, так і менш очевидні. Принаймні діагностувати та усунути поломку одного з периферійних пристроїв відносно нескладно.

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Проблеми з програмним забезпеченням

Ряд неполадок у роботі ноутбука може бути пов'язаний і шкідливим ПЗ або збоями в роботі корисних програм. Нестабільність програмного забезпечення, у тому числі й операційної системи, призводить до раптового перезавантаження, «підвисання» та іншим неприємним наслідкам. Для усунення таких неполадок достатньо знайти «винуватця» та видалити/виправити його. У ряді випадків виправити несправність допомагає лише переустановка ОС або перепрошивка БІОС.

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Вихід з ладу материнської плати комп'ютера.

Часта проблема виходу з ладу материнської плати комп'ютера - це конденсатори на платі, що здулися, коротке замикання по живленню, вихід з ладу одного з мостів або хаба і поширена поломка - це біос, що злетів (вирішується заміною мікросхеми біосу або її прошивкою) або банальна несправність - це батарея біоса, що сіла, вирішується її заміною. Так само не виключений вихід з ладу центрального процесора (СPU) або оперативної пам'яті (ОЗУ), останнє вирішується заміною процесора або пам'яті.

Для стабільної роботи комп'ютера рекомендуємо користуватися джерелом безперебійного живлення (ДБЖ), він же UPS. Так як вихід з ладу компонентів комп'ютера часто буває через перепади напруги в будинку або грози та може зламатися не тільки блок живлення або материнка, відеокарта або процесор, монітор і тд, але і Ви можете втратити Ваші важливі дані на жорсткому диску або SSD у разі їх поломки.

Діагностика та ремонт материнських плат комп'ютера, відеокарт здійснюється тільки в нашій майстерні.

Приклад діагностики материнської плати комп'ютера

Приклад діагностики материнської плати комп'ютера


Встановлення та налаштування Windows.

Коли Ви купуєте стаціонарний комп'ютер або ноутбук для його роботи, Вам потрібно встановити операційну систему ОС, необхідні драйвера та програми. Найпоширеніша операційна система це звичайно Windows, під неї пишеться величезна кількість програм та ігор і вона дуже зручна в роботі. Для коректної роботи вашого пристрою операційну систему потрібно не тільки встановити, але й дуже важливо оптимізувати її роботу саме під Ваш комп'ютер, встановити свіжі драйвера і грамотно підібрати програми для Вас, зробити так щоб робота за комп'ютером приносила Вам задоволення, а не муки. Майстри Гепард Техносервіс готові Вам у цьому допомогти і мають великий досвід, навички в цій справі. Всі ціни фіксовані та обговорюються попередньо.

Здійснюємо встановлення та налаштування Windows у всіх районах м. Київ

Встановлення Windows

Майстри нашого сервісу встановлюють Windows (Віндовс) XP,7,8,8.1,10, так само встановлюємо Linux (Лінукс). Виконуємо повну установку Windows (драйвера та встановлення необхідних програм комплексно одним пакетом, і в нашому сервісі ціна на цю послугу фіксована (без зайвих накруток)! Тобто Ви отримуєте Windows + драйвера + програми за фіксовану ціну!

Виконуємо аварійне відновлення Windows (Віндовс) після збою, програмне чищення вашого комп'ютера від вірусів. Установку виконуємо безпосередньо на виїзді у замовника, в офісі або вдома.

Виконуємо установку та налаштування Windows (Віндовс) у таких районах міста Київ та найближчого передмістя: Голосіївський район, Теремки 1, Теремки 2, Жуляни, Печерськ, Позняки, Осокорки, Харківський масив, Бортничі, Троєщина, Березняки, Дарниця, Сирець, Дор. Шулявська, Лук'янівка, Відрадний, Борщагівка, Академмістечко, Оболонь, Виноградар, Нивки, Берестейська, Лісова, Воскресенка, Райдужний масив, Політехнічний інститут, Лівобережна, Новобіличі, Святошин, Університет, Хрещатик, Поділ. Передмістя: Вишневе, Боярка, Гатне, Крюківщина, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Новосілки, Пуща-Водиця, Конча-Заспа, Бровари, Вишгород.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, БУДЕМО РАДИ ВАМ ДОПОМОГТИ!

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, встановлення Windows

Вартість ремонту та терміни можна дізнатися за телефонами:


Надаємо послуги з ремонту комп'ютерів та ноутбуків у таких районах Києва:

 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Печерську
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Оболоні
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Харківському масиві
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Троєщині
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Лівобережній
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Теремках
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Святошині
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Нивках
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Борщагівці
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Виноградарі
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Дарниці
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Позняках
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Академмістечку
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Новобіличах
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Березняках
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Осокорках
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Лук'янівці
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків Жуляни
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків метро Вокзальна
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків Політехнічний інститут
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків метро Університет
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків Шулявка
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Голосіївському
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Воскресенці
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Райдужному
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Хрещатику
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Лук'янівці
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Лісовому масиві
 • виїздний ремонт комп'ютерів та ноутбуків у передмісті Києва (Боярка, Вишневе, Ірпінь, Вишгород, Гатне, Софіївська Борщагівка, Пуща-Водиця, Бровари, Новосілки)

Мы ремонтируем


Ремонтуємо техніку