Модернізація (апгрейд) комп'ютерів та ноутбуків.

Сучасні комп'ютери та ноутбуки коштують недешево, а якість їх не завжди висока.

Виробники економлять на запчастинах, щоб техніка стала доступною для користувача і через це страждає якість. У ноутбуках роблять корпуси з дешевого пластику, зрештою ноутбук через невеликий проміжок часу розвалюється. Встановлюють неякісну систему охолодження, що призводить до частих перегрівів, а це впливає на продуктивність та вихід з ладу компонентів.

Модернізація (апгрейд) комп'ютера, ноутбука.

Модернізація (апгрейд) комп'ютера, ноутбука.

Та й модернізувати нові, дешеві ноутбуки не завжди можливо. Користувач купує новий ноутбук, думаючи, що він буде служити вірою і правдою багато років, а в результаті постійно витрачається на ремонти.

У стаціонарних комп'ютерах справи кращі. Користувач за допомогою фахівців може підібрати якісні комплектуючі та скласти систему під свої потреби. Але коштує таке складання недешево і в наш час не всі мають на це кошти.

Якщо у Вас є старий ноутбук або стаціонарний комп'ютер і він не справляється зі своїми завданнями, а можливості купити новий немає, не поспішайте списувати цю техніку, їй можна дати друге дихання.

Що можна зробити?

  • Замінити процесор більш продуктивним.
  • Збільшити обсяг оперативної пам'яті.
  • Замінити повільний жорсткий диск на більш швидкий SSD, що в десятки разів збільшить швидкість вашого п.к
  • Поліпшити систему охолодження.
  • Замінити відеокарту на більш продуктивну (у ноутбуках не завжди можливо).
Приклад установки SSD M2

Приклад встановлення SSD M2

Модернізація комп'ютера, заміна процесора

Модернізація комп'ютера, заміна процесора

Установка SSD Sata

Встановлення SSD Sata

Як це зробити?

Ви телефонуйте нам, говорите модель вашого апарату, модель ноутбука. Якщо не пам'ятаєте, фахівець може підключитись віддалено до Вашого комп'ютера та вивчити параметри Вашої техніки. Далі обговорюємо вартість роботи та компонентів, терміни виконання роботи і якщо все влаштовує – приступаємо до роботи.

Повірте, це буде значно дешевше ніж купити новий комп'ютер або ноутбук і якість буде кращою.

Ми виконуємо модернізацію комп'ютерів та ноутбуків на виїзді у замовника у місті Київ так і в майстерні. Всі ціни обумовлюються до виконання робіт. Телефонуйте нам, допоможемо!

Мы ремонтируем


Ремонтуємо техніку